Ręcznik Comfort 50 x 100 cm beżowy, 100% bawełna
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
46 zł
–10 %
Ręcznik kąpielowy Comfort 70 x 140 cm beżowy, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
41 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
27 zł
–22 %
Ręcznik Comfort 50 x 100 cm kremowy, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
26 zł
–19 %
RUC/COM/HNE
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
27 zł
–22 %
Ręcznik Comfort 50 x 100 cm jasnoszary, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
27 zł
–22 %
Ręcznik Comfort 50 x 100 cm ciemnoszary, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Promocja
27 zł
–22 %
Ręcznik Comfort 50 x 100 cm biały, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
27 zł
–22 %
Ręcznik Comfort 50 x 100 cm fioletowy, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
27 zł
–22 %
Ręcznik Comfort 50 x 100 cm purpurowy, 100% bawełna
Średnia ocena produktu wynosi 4,2 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
46 zł
–10 %
Ręcznik Comfort 70 x 140 cm kremowy, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
41 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
27 zł
–22 %
Ręcznik Comfort 50 x 100 cm żółty, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
27 zł
–18 %
Ręcznik Comfort 50 x 100 cm azurowy, 100% bawełna
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
27 zł
–22 %
Ręcznik Comfort 50 x 100 cm ciemnozielony, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
27 zł
–22 %
Ręcznik Comfort 50 x 100 cm jasny zielony, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
10 zł
–30 %
Ręcznik Classic mały beżowy 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
7 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
27 zł
–18 %
Ręcznik Comfort 50 x 100 cm ciemnoniebieski, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
45 zł
–8 %
Ręcznik Comfort 70 x 140 cm brązowy, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
41 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 500 g/m2
Kolor
- Beżowy
Wymiar
- 50 x 100 cm
Specyfikacja
- Z elegancką bordiurą
- Z pętelką
- Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranie maks. na 60 °C
- Suszenie w suszarce na średnią temperaturę
- Nie prać z odzieżą, która ma zamki i metalowe haczyki
- Dla długotrwałej miękkości, delikatności i chłonności nie jest zalecane używanie płynu zmiękczającego
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ręczniki Comfort |
|---|---|
| EAN: | 8594157754678 |
| ? Kolor: | Beżowy |
| ? Gramatura: | 500 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| Waga: | 0,25 kg |
| ? Rozmiar: | 50 x 100 cm |
| Wysoka gramatura: | Tak |
| Cena: | Do 25 zł |
| Uszko: | Tak |
| Wzór: | Bez wzoru |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
