Ręcznik kąpielowy dziecięcy BEBÉ lokomotywa różowy 30x50 cm
Produkty powiązane
12 zł
–33 %
Ręcznik dziecięcy BEBE miś pomarańczowy 30x50 cm
W magazynie
(>10 szt)
8 zł
12 zł
–33 %
Ręcznik dziecięcy BEBE kot różowy 30x50 cm
W magazynie
(>10 szt)
8 zł
12 zł
–33 %
Ręcznik dziecięcy BEBE samolot pomarańczowy 30x50 cm
W magazynie
(>10 szt)
8 zł
12 zł
–33 %
Ręcznik dziecięcy BEBE samolot niebieski 30x50 cm
W magazynie
(>10 szt)
8 zł
12 zł
–33 %
Ręcznik dziecięcy BEBE śłońce żółty 30x50 cm
W magazynie
(>10 szt)
8 zł
12 zł
–33 %
Ręcznik dziecięcy BEBE kot żółty 30x50 cm
W magazynie
(>10 szt)
8 zł
12 zł
–33 %
Ręcznik dziecięcy BEBE maszyna zielony 30x50 cm
W magazynie
(>10 szt)
8 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella szary 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella beżowy 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella czarny 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella zielony 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella niebieski 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
Promocja
10 zł
–40 %
Ręcznik Classic mały fioletowy 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
6 zł
10 zł
–40 %
Ręcznik Deluxe 30 x 50 cm biały
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
6 zł
10 zł
–30 %
Ręcznik Classic mały jasno szary 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
7 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 400 g/m2
Kolor
- Różowy
Wymiar
- 30 x 50 cm
Specyfikacja
- Z elegancką bordiurą
- Z pętelką
- Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranie maks. do 60 °C
- Suszenie w suszarce na średnią temperaturę
- Nie prać z odzieżą posiadającą zamki i metalowe haczyki
- Dla długotrwałej miękkości, delikatności i chłonności nie jest zalecane używanie płynu do zmiękczania tkanin
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ręczniki małe |
|---|---|
| EAN: | 8594157757204 |
| ? Kolor: | Różowy |
| ? Gramatura: | 400 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| Waga: | 0,07 kg |
| ? Rozmiar: | 30 x 50 cm |
| Uszko: | Tak |
| Wzór: | Dziecięcy, Z obrazkiem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
