Ręcznik NORIELLE 50x90 cm ciemnoszary, 100% bawełna
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 400 g/m²
Kolor
- Ciemnoszary
Wymiary
- 50 x 90 cm
Specyfikacja
- Bez bordiury
- Z pętelką, można użyć jako uchwyt
- Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranie maks. w 60 °C
- Suszenie w suszarce na niskiej temperaturze
- Prasować w średniej temperaturze
- Nie wybielać, nie czyścić chemicznie
- Nie prać z ubraniami posiadającymi zamki i metalowe haczyki
- Dla długotrwałej miękkości, delikatności i chłonności nie zaleca się używania płynu do płukania tkanin
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ręczniki Norielle |
|---|---|
| EAN: | 85956932217481 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Gramatura: | 400 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| Waga: | 0,2 kg |
| ? Rozmiar: | 50 x 90 cm |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Uszko: | Tak |
| Wzór: | Bez wzoru |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
