Ręcznik plażowy XL szybkoschnący AQUALIS niebieski 100 x 180 cm, 100% mikrofibra
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% absorpcyjna mikrofibra
- Gramatura: 250 gsm
- Waga: 450 g
Wymiary
- 100 × 180 cm (tolerancja ± 3%)
Specyfikacja i konserwacja
- Miękki materiał o wysokiej chłonności, który jednocześnie szybko schnie
- Szczegółowy nadruk rozgwiazdy i rekina sprawia wrażenie bardzo realistycznego
- Elegancki i ponadczasowy motyw
- Dużo miejsca do wygodnego leżenia na plaży i leżaku (100 × 180 cm)
- Odporność na piasek
- Idealny do podróżowania
- Zalecana temperatura prania do 40 °C
- Nie wybielać, nie czyścić chemicznie
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ręczniki plażowe |
|---|---|
| EAN: | 5906679835620 |
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,45 kg |
| ? Rozmiar: | 100 x 180 cm |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
