Szybkoschnący ręcznik plażowy BALEANA niebieski 70 x 140 cm, 100% mikrofibra
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% absorpcyjna mikrofibra
- Gramatura: 250 gsm
Rozmiar
- 70 × 140 cm (tolerancja ± 3%)
Specyfikacja i pielęgnacja
- Miękki materiał o wysokiej absorpcji, który również szybko schnie
- Z delikatnym akwarelowym motywem wieloryba
- Elegancki i ponadczasowy motyw
- Dostatecznie dużo miejsca na wygodne leżenie na plaży i leżaku
- Odporne na piasek
- Idealny do podróży
- Zalecana temperatura prania do 40 °C
- Nie wybielać, nie czyścić chemicznie
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ręczniki plażowe |
|---|---|
| EAN: | 5906679842017 |
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,45 kg |
| ? Rozmiar: | 70 x 140 cm |
| Szybkoschnące: | Szybkoschnące |
| Typ: | Ręczniki kąpielowe |
| Wersja: | Wielokolorowe |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
