Pojemnik pod łóżko 150 cm sosna
Produkty powiązane
Produkt Polski 🇵🇱
od 605 zł Do –25 %
Łóżko PARIS podwyższone 120 x 200 cm, sosna
W magazynie
(>10 szt)
od 450 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 605 zł Do –25 %
Łóżko Laura 140 x 200 cm, sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 450 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 622 zł Do –22 %
Łóżko Laura 160x200 cm, sosna
W magazynie
(>10 szt)
od 484 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 432 zł Do –21 %
Łóżko ADA 160 x 200 cm, sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 337 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 328 zł Do –28 %
Łóżko ADA 80 x 200 cm, sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 235 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 691 zł Do –25 %
Łóżko Naomi podwyższone 160 x 200 cm, sosna
W magazynie
(10 szt)
od 518 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 795 zł Do –29 %
Łóżko Naomi podwyższone 180 x 200 cm, sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(2 szt)
od 564 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 501 zł Do –23 %
Łóżko Naomi podwyższone 90 x 200 cm, sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 382 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 345 zł Do –28 %
Łóżko ADA 90 x 200 cm, sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
od 247 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 752 zł Do –17 %
Łóżko PARIS podwyższone 180 x 200 cm, sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(8 szt)
od 620 zł
570 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 150 cm, biały
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
300 zł
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,7 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
362 zł
397 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, sosna
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
207 zł
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
| Szerokość | 150 cm |
| Wysokość (włącznie z kółkami) | 17 cm |
| Głębokość | 57 cm |
Instrukcja do pojemnika
Złożenie pojemnika do przechowywania nie jest trudne! Chcesz sprawdzić, co Cię czeka? Poniżej możesz obejrzeć kompletną instrukcję montażu. Nie ma się czego bać.
Zawartość opakowania pojemnika:
- 1x przednia część pojemnika
- 1x tylna część pojemnika
- 4x płyta pilśniowa na dno pojemnika
- 2x listwa łącząca do połączenia płyt pilśniowych dna pojemnika
- 1x lewy i 1x prawy bok pojemnika
- Materiały łączące
- Instrukcja montażu
- Gwarancja 2 lata
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Skrzynie pod łóżko |
|---|---|
| EAN: | 8596605016901 |
| ? Materiał: | Drewno, Płyta pilśniowa |
| Waga: | 9,05 kg |
| Wysokość: | 17 cm |
| Lakier: | Tak |
| Dekor drewna: | Sosna |
| Długość: | 150 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
