Pojemnik pod łóżko 200 cm sosna
Produkty powiązane
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
od 380 zł Do –27 %
Łóżko Emily 80 x 200 cm, sosna
W magazynie
(3 szt)
od 290 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
206 zł
–6 %
Uniwersalna pufa do przechowywania OTTOMAN, szary
W magazynie
(>10 szt)
193 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
518 zł
–56 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, szary
W magazynie
(5 szt)
224 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
570 zł
–51 %
Pojemnik na pościel 150 cm, szary
W magazynie
(>10 szt)
276 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
345 zł
–37 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, olcha
W magazynie
(>10 szt)
216 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
Pojemnik do przechowywania pod łóżko 200 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
271 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, orzech
W magazynie
(>10 szt)
363 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
518 zł
–56 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, biały
W magazynie
(>10 szt)
224 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
W magazynie
(>10 szt)
363 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
Pojemnik pod łóżko 150 cm, dąb artisan
W magazynie
(>10 szt)
247 zł
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
| Szerokość | 200 cm |
| Wysokość (włącznie z kółkami) | 17 cm |
| Głębokość | 57 cm |
Instrukcja do pojemnika
Składanie pojemnika do przechowywania to nic trudnego! Chcesz zobaczyć, co Cię czeka? Poniżej możesz obejrzeć kompletną instrukcję składania. Nie ma się czego bać.
Opakowanie pojemnika do przechowywania zawiera:
- 1x przedni panel pojemnika
- 1x tylny panel pojemnika
- 4x płyta pilśniowa na dno pojemnika
- 2x listwa łącząca do połączenia płyt pilśniowych dna pojemnika
- 1x lewy i 1x prawy bok pojemnika
- Zestaw montażowy
- Instrukcja montażu
- Gwarancja 2 lata
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Skrzynie pod łóżko |
|---|---|
| EAN: | 8596605016918 |
| ? Materiał: | Drewno, Płyta pilśniowa |
| Waga: | 10,65 kg |
| Wysokość: | 17 cm |
| Lakier: | Tak |
| Dekor drewna: | Sosna |
| Długość: | 200 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
