Stelaż listwowy rolowany 90 x 200 cm
Produkty powiązane
Produkt Polski 🇵🇱
od 847 zł Do –31 %
Materac kokosowy COCO MAXI 20 cm 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 580 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 708 zł Do –31 %
Materac kieszeniowy SOMMERA 18 cm 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 484 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 605 zł Do –54 %
Piankowy materac DELUXE 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 275 zł
Produkt Polski 🇵🇱
od 501 zł Do –24 %
Łóżko Naomi podwyższone 90 x 200 cm, sosna
W magazynie
(>10 szt)
od 382 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Drewno sosnowe masywne
- Tekstylia
Wymiary (tolerancja produkcyjna 0,5%)
- Wymiar stelaża: 90 x 200 cm
- Przekrój listwy: 6 x 2 cm
- Liczba listew: 12
- Udźwig: 110 kg na osobę
Specyfikacja
- Solidny stelaż listwowy odpowiedni do wszystkich łóżek
- Stelaż można użyć do wszystkich typów materacy
- Listwy są połączone taśmą tekstylną dla właściwego rozłożenia
- Łatwe w obsłudze dzięki możliwości zwijania stelaża
- Listwy są przewiercone dla łatwego mocowania do ramy łóżka
- Śruby do mocowania nie są częścią zestawu
- W przypadku złamania listwy gwarantujemy jej bezpłatną wymianę
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stelaże do łóżka |
|---|---|
| EAN: | 8596605016581 |
| ? Materiał: | Drewno |
| Waga: | 5,75 kg |
| ? Rozmiar: | 90 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 200 cm |
| Liczba listew: | 12 |
| Nośność: | 110 kg na osobę |
| Odpowiednie dla: | Mężczyźni, Kobiety |
| Typ stelaża: | Listwowy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
