Zasłona zaciemniająca szaro-niebieska VELVET 140x250 cm
Produkty powiązane
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
2 331 zł
–6 %
Łóżko tapicerowane COMFINO VELVET z wysuwanym miejscem do spania 120x200 cm, ciemnoszare KRONOS 34
W magazynie
(6 szt)
2 191 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
34 zł
–26 %
Bawełniane prześcieradło miętowe 140x240 cm
W magazynie
(>10 szt)
25 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Nieprzemakalny ochraniacz na materac z jerseyu BEDLOCK 140 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
1 025 zł
–34 %
Szara dziecięca komoda VALLE
W magazynie
(5 szt)
676 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Rozgrzewający plaster z ziołowym składem i proszkiem Far Infrared – dla komfortu podczas menstruacji, 3 szt.
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Aksamitna poduszka do siedzenia na podłodze MEREL 60x60 cm fioletowa
W magazynie
(5 szt)
95 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
107 zł
–14 %
Dywan ESQUINA 140x200 cm, brązowy
W magazynie
(>10 szt)
91 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Biała zasłona VINTORA ze wzorem liści 140x250 cm
W magazynie
(>10 szt)
40 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Półka ścienna SHELVIX 55 cm - różne kolory
W magazynie
(>10 szt)
26 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
147 zł
–7 %
Papierowa lampa wisząca ETNIK
W magazynie
(6 szt)
136 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
21 zł
–9 %
Okrągła ceramiczna doniczka BEIRE, biało-czarna
W magazynie
(>10 szt)
19 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
10 zł
–10 %
Ultradźwiękowy środek odstraszający komary do gniazdka GRUNDIG
W magazynie
(>10 szt)
9 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
12 zł
–8 %
Patyczkowy dyfuzor zapachowy TERRAPUR LEMON 90 ml
W magazynie
(>10 szt)
11 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
34 zł
–20 %
Fototapeta na drzwi BIRCH GROVE 86x200 cm
W magazynie
(>10 szt)
27 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Metalowa dekoracja ścienna motyl BUTTERFLY 40 cm - różne kolory
W magazynie
(>10 szt)
9 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Drewniany domek dekoracyjny HEARTLY 21 cm
W magazynie
(>10 szt)
8 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% poliestru
Kolor
- Szary
- Niebieski
Wymiar
- Szerokość: 140 cm
- Wysokość: 250 cm
- Średnica pierścionka: 4 cm
Detale
- Aksamitna tkanina
- Zalecana temperatura prania: 30°C
- Nie wybielać
- Nie suszyć chemicznie
- Nie suszyć w suszarce
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zasłony i firanki |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Szary, Niebieski |
| ? Materiał: | Poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Waga: | 0,72 kg |
| ? Rozmiar: | 140 x 250 cm |
| ? Szerokość: | 101 - 200 cm |
| Długość: | 201 - 300 cm |
| Metraż: | Gotowe |
| Przepuszczalność światła: | Przyciemniane |
| System zawieszenia: | Taśma, Metalowe pierścienie |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Jasnofioletowa zasłona zaciemniająca VELVET 140x250 cm
W magazynie
(>10 szt)
45 zł
Jak wyglądają zasłony w rzeczywistości?
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
