Jasnofioletowa zaciemniająca zasłona VELVET 140x270 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% poliester (mikrofibra)
Kolor
- Jasnofioletowa
Wymiar +/- 3%
- Szerokość: 140 cm
- Wysokość: 270 cm
- Średnica wewnętrzna metalowego pierścienia: 4 cm
Szczegóły
- Częściowo zaciemniająca zasłona
- Częściowo tłumi hałas
- Zalecana temperatura prania: 30 °C
- Nie bielić
- Nie czyścić chemicznie
- Nie suszyć w suszarce
- Prasowanie do 110 °C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zasłony |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Fioletowy |
| ? Materiał: | Poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Waga: | 1,2 kg |
| ? Rozmiar: | 140 x 270 cm |
| ? Szerokość: | 101 - 200 cm |
| Długość: | 201 - 300 cm |
| Metraż: | Gotowe |
| Przepuszczalność światła: | Částečně zatemňovací |
| System zawieszenia: | Taśma, Pierścienie |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Jak wyglądają zasłony w rzeczywistości?
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
