Kolorowe dziecięce poncho LAGOON TREASURE
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% mikrofibra
Kolor
- Kolorowe
- Z obrazkami
Wymiary
- Szerokość: 60 cm
- Całkowita długość: 120 cm (w rozłożonym stanie)
- Długość z kapturem: 90 cm
- Długość bez kaptura: 60 cm
Specyfikacja
- Zalecane dla dzieci od 3 do 5 lat
- Praktyczny kaptur
- Zapięcie na zatrzaski
- Szybkoschnący
- Materiał antyalergiczny
- Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C (zgodnie z metką producenta)
- Podczas pierwszego prania należy prać oddzielnie
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poncza kąpielowe dla dzieci |
|---|---|
| EAN: | 5902311487837 |
| ? Kolor: | Wielokolorowy |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,6 kg, 0,4 kg |
| ? Szerokość: | 60 cm |
| ? Zapięcie: | Zatrzaski |
| Dla dzieci: | Dzięcięce |
| Długość: | 120 cm |
| Wersja: | Wielokolorowe |
| Wzór: | Z obrazkiem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
