2x ręcznik COMFORT 70x140 cm jasnozielony, 100% bawełna
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 500 g/m2
Kolor
- Zielony
Wymiary
- 70 x 140 cm
Specyfikacja
- Z elegancką bordiurą
- Z pętelką
- Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranie maks. w 60 °C
- Suszenie w suszarce w średniej temperaturze
- Nie prać z ubraniami, które mają zamki błyskawiczne i metalowe haczyki
- Dla długotrwałej miękkości, delikatności i chłonności nie zaleca się stosowania płynu do zmiękczania
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Atrakcyjne zestawy ręczników |
|---|---|
| ? Kolor: | Zielony |
| ? Gramatura: | 500 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| ? Rozmiar: | 70 x 140 cm |
| Wysoka gramatura: | Tak |
| Cena: | Powyżej 25 zł |
| Uszko: | Tak |
| Wzór: | Bez wzoru |
| Zestaw: | Tak |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
