PROMOCJA Bawełniana pościel ÉCLAT jasnoróżowa II.jakość
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Bawełniana pościel z mieszanki 70% bawełny z recyklingu i 30% dziewiczej bawełny BCI. Bawełna z recyklingu pomaga oszczędzać zasoby naturalne i daje nowe życie już używanym materiałom tekstylnym, podczas gdy dziewicza bawełna BCI pochodzi z odpowiedzialniejszej produkcji w ramach programu Better Cotton Initiative. Dzięki tej kombinacji materiał jest przyjemny w dotyku, przewiewny i jednocześnie bardziej przyjazny dla środowiska. Możliwą wadą jest marszczenie się i konieczność prasowania.
Materiał
- 70% bawełny z recyklingu | 30% dziewiczej bawełny BCI
Kolor
- Jasnoróżowy
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Poszewka na poduszkę wyposażona w hotelową kieszeń
- Poszwa na kołdrę wyposażona w holenderskie zamknięcie z zakładką
- Zalecana temperatura prania: 40°C (według etykiety producenta)
- Suszenie w suszarce: max. 60°C
- Pościel należy prasować
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wyprać
- Pościel prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie
- Użyj środka do prania odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne odwirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania w zależności od wybranej wersji
- Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 200 x 220 cm + 20 cm | 2 szt. poszewka na poduszkę 60 x 70 cm
- Pościel 220 x 240 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 200 x 240 cm + 20 cm | 2 szt. poszewka na poduszkę 60 x 70 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla tekstyliów |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Różowy |
| ? Gramatura: | 119 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 200 x 220 cm, 200 x 240 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 60 x 70 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 2 szt 60 x 70 cm | 200 x 220 cm, 2 szt 60 x 70 cm | 200 x 240 cm |
| ? Styl pościeli: | Skandynawski, Minimalistyczny, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Francuskie |
| ? Zapięcie: | Zakładka, Zapięcie holenderskie |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | Do 90 zł |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
