PROMOCJA Krzesło plastikowe TREGO z podłokietnikami, niebieskie II jakość
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Plastik (polipropylen): Niebieski
Wymiary
- Szerokość oparcia: 42 cm
- Szerokość siedziska: 40 cm
- Głębokość całkowita: 52 cm
- Wysokość: 80 cm
- Wysokość siedzenia: 45 cm
- Wysokość podłokietników od ziemi: 64 cm
- Całkowita szerokość podłokietników: 55 cm
- Wewnętrzny odstęp podłokietników z przodu: 48 cm
- Wewnętrzny odstęp podłokietników z tyłu: 47 cm
- Waga: 4,45 kg
- Udźwig: 120 kg
Specyfikacja
- Sztaplowane
- Lekka konstrukcja
- Nowoczesny przewiewny design
- Plastik nie jest stabilny UV, zalecamy ochronę krzesła przed działaniem promieni słonecznych
- Dostarczane w częściach
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Druga szansa dla uszkodzonych mebli |
|---|---|
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Materiał: | Plastik |
| Waga: | 4,45 kg |
| ? Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Nośność: | 120 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Regulacja położenia: | Stałe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Typ: | Siedzące |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Układanie: | Produkt można układać stosowo |
| Umieszczenie: | Wnętrza, Przeznaczone do użytku zewnętrznego |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Perforowana |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
