Okrągły stół ogrodowy ze szklanym blatem ISLAND 60 cm, czarny
Produkty powiązane
Kod rabatowy -15%: SAND15
199 zł
–22 %
Korolowe plastikowe krzesło KATO
W magazynie
(>10 szt)
154 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Korzystne zestawy
224 zł
–11 %
Zestaw 2 krzeseł ogrodowych TAVERNO czarny
W magazynie
(>10 szt)
198 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: SAND15
138 zł
–10 %
Plastikowe krzesło TREGO z podłokietnikami, niebieskie
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Turystyczne składane krzesło VENTO 38 cm, niebieskie
W magazynie
(>10 szt)
17 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Turystyczne składane krzesło VENTO 38 cm, czarne
W magazynie
(>10 szt)
17 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: SAND15
117 zł
–9 %
Plastikowe krzesło TREGO, zielone
W magazynie
(>10 szt)
106 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: SAND15
138 zł
–10 %
Plastikowe krzesło TREGO z podłokietnikami, zielone
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: SAND15
69 zł
–10 %
Składane krzesło kempingowe TRAIL, kremowe
W magazynie
(2 szt)
62 zł
Nowość
Kod rabatowy -15%: SAND15
Plac zabaw do ogrodu NERF BATTLE FORT 4,45x1,84 m
W magazynie
(>10 szt)
2 331 zł
Nowość
Korzystne zestawy
387 zł
–7 %
Zestaw ogrodowy KATO SIRVON - 2 krzesła i okrągły stolik, czarny/terakota
W magazynie
(>10 szt)
359 zł
Nowość
Kod rabatowy -15%: SAND15
Okrągły stół ogrodowy ze szklanym blatem ISLAND 90 cm, czarny
W magazynie
(8 szt)
212 zł
Kod rabatowy -15%: SAND15
Korzystne zestawy
593 zł
–9 %
Zestaw 6 krzeseł ogrodowych TAVERNO czarny
W magazynie
(>10 szt)
534 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Blat: Hartowane szkło
- Metal: Czarny, lakierowany proszkowo
Wymiary +/- 0,5 cm
- Średnica blatu stołu: 60 cm
- Wysokość: 69 cm
- Grubość szkła: 4 mm
- Waga: 4,5 kg
Specyfikacja
- Ponadczasowy design
- Idealnie nadaje się na balkon, taras, werandę, altanę lub dowolne inne miejsce w ogrodzie
- Dostarczane w częściach do montażu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Meble ogrodowe |
|---|---|
| EAN: | 5903332088676 |
| ? Kolor: | Czarny |
| Waga: | 4,5 kg |
| Wysokość: | 69 cm |
| Kształt deski: | Okrągły |
| Materiał blatu: | Szkło |
| Materiał nóg: | Metal |
| Odpowiednie do używania na zewnątrz: | Tak |
| Rozkładana: | Solidne |
| Średnica: | 60 cm |
| Typ: | Jadalniane |
| Wysokość siedziska: | Dla 4 osób |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
