Hamak ZENVIO 200x80 cm, szaro-biały + torba gratis
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Bawełna
- Poliester
- Nylon
Kolor
- Biały - szary
- Paski
Wymiary
- Długość: 200 cm
- Szerokość: 80 cm
- Długość lin do mocowania: ok. 35 cm
- Liny do wiązania: 2 m
- Wymiary torby: ok. 40 x 13 cm
Specyfikacja
- Zawieszana hamak z wytrzymałej bawełnianej tkaniny
- Zawiera worek do łatwego przenoszenia
- W zestawie 2 liny do wiązania
Ciesz się zasłużonym wypoczynkiem z wygodnym hamakiem, który pomoże Ci stworzyć przyjemne miejsce do relaksu w domu i na zewnątrz. Dzięki lekkiej i praktycznej konstrukcji łatwo zawiesisz go w ogrodzie, na tarasie, balkonie lub zabierzesz ze sobą na wycieczkę do natury. Przyjemny materiał i stabilna konstrukcja zapewnią komfort podczas każdego odpoczynku, czytania książki lub leniuchowania na świeżym powietrzu. Hamak jest idealnym wyborem na chwile relaksu, gdy chcesz na chwilę zwolnić i cieszyć się spokojem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hamaki i huśtawki |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały, Szary |
| Waga: | 1 kg |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 200 cm |
| Materiał hamaka: | Bawełna, Poliester, Nylon |
| Motyw: | Paski |
| Wygląd: | Hamak |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
