Hamak ZENVIO 200x80 cm, biały + torba gratis
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Bawełna
- Poliester
- Nylon
Kolor
- Biały – off white
Wymiary
- Długość: 200 cm
- Szerokość: 80 cm
- Długość linek do mocowania: ok. 35 cm
- Liny wiążące: 2 m
- Wymiary torby: ok. 40 x 13 cm
Specyfikacja
- Wiszący hamak z wytrzymałej bawełnianej tkaniny
- Posiada torbę do łatwego przenoszenia
- W zestawie 2 liny wiążące
Ciesz się zasłużonym wypoczynkiem z wygodnym hamakiem, który pomoże stworzyć przyjemne miejsce do relaksu zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Dzięki lekkiej i praktycznej specyfikacji, łatwo zawiesisz go w ogrodzie, na tarasie, balkonie lub zabierzesz na wycieczkę na łono natury. Przyjemny materiał i stabilna konstrukcja zapewnią komfort podczas każdego odpoczynku, czytania książki lub leniuchowania na świeżym powietrzu. Hamak jest idealnym wyborem na chwile spokoju, kiedy chcesz zwolnić tempo i cieszyć się ciszą.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hamaki i huśtawki |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały |
| Waga: | 1 kg |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| Długość: | 200 cm |
| Materiał hamaka: | Bawełna, Poliester, Nylon |
| Wygląd: | Hamak |
| Wzór: | Bez wzoru |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
