Czerwony świąteczny koc z mikropluszu CHRISTMAS TREES
Produkty powiązane
Ciepłe
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 129 zł Do –26 %
Pościel z mikropluszu CHRISTMAS TREES czerwona
W magazynie
(1 szt)
od 95 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Stolik nocny HAVANA dąb truflowy
W magazynie
(>10 szt)
154 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE ciemnobrązowe 140 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
45 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
15 zł
–40 %
Wieczna róża ze złotą łodygą SIF, czerwona
W magazynie
(>10 szt)
9 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
BARDZO NISKA CENA
34 zł
–8 %
Miękka poduszka dla psa ROYAL PET 75x60 cm, czarna
W magazynie
(>10 szt)
31 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
15 zł
–20 %
Świeca w szkle MINNESOTA CHAMPAGNE 9 cm kremowa
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
86 zł
–18 %
Koc z mikrofibry VIOLET 200x230 cm różowy
W magazynie
(>10 szt)
70 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Mikropluszowy koc MYSTIC GARDEN, ciemnozielony
W magazynie
(>10 szt)
71 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Mikropluszowy koc STARLIGHT, ciemnoniebieski
W magazynie
(>10 szt)
od 57 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Mikropluszowy koc SOFT, brązowy
W magazynie
(>10 szt)
od 33 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
57 zł
–8 %
Kocyk dziecięcy MISIE THE BEST FRIENDS, 80x110 cm różowy
W magazynie
(2 szt)
52 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Niebieski świecący koc z mikroflaneli DINO BLUE 150x200 cm
W magazynie
(>10 szt)
60 zł
Korzystne zestawy
138 zł
–10 %
2x Szary świąteczny mikropluszowy koc MERRY CHRISTMAS DEER 160x200 cm
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Biały świąteczny koc z mikropluszu CHRISTMAS JOY
W magazynie
(>10 szt)
od 52 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 112 zł Do –22 %
Świąteczny koc z mikropluszu MERRY CHRISTMAS DEER szary
W magazynie
(>10 szt)
od 96 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% mikrofibra
Rozmiar
- 160 x 200 cm
- 200 x 220 cm
Kolor
- Czerwony
- Biały
Właściwości
- Delikatna, miękka i ciepła tkanina
- Materiał nie wymagający prasowania
- Nie wybielać
- Zalecana temperatura prania: 30 °C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Koce z mikrofibry |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Biały, Czerwony |
| ? Gramatura: | 200 g/m2 |
| ? Materiał: | Mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Waga: | 0,95 kg |
| ? Rozmiar: | 160 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| ? Szerokość: | 200 cm, 160 cm |
| Długość: | 200 cm, 220 cm |
| Motyw: | Świąteczny |
| Typ: | Koce i pledy |
| Wzór: | Z wzorem |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
