Krzesło plastikowe ELBA czarne
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
3 + 1
od 24 zł Do –16 %
Poduszka musztardowa ENDRE - różne rozmiary
W magazynie
(>10 szt)
od 20 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
85 zł
–17 %
Zestaw 2 czarnych półek kuchennych MARZO
W magazynie
(>10 szt)
70 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
655 zł
–8 %
Rattanowa lampa wisząca JENNY
W magazynie
(2 szt)
602 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
34 zł
–41 %
Metalowa taca do serwowania GUSTA, zielona
W magazynie
(>10 szt)
20 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
138 zł
–10 %
Plastowe krzesło TREGO z podłokietnikami, zielone
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
551 zł
–41 %
Czarna metalowa przenośna misa ogniowa FRANKA
W magazynie
(2 szt)
322 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
199 zł
–43 %
Krzesło plastikowe KATO jasnoszare
W magazynie
(>10 szt)
112 zł
Korzystne zestawy
395 zł
–9 %
Zestaw 4 krzeseł ogrodowych TAVERNO czarny
W magazynie
(>10 szt)
356 zł
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
1 294 zł
–22 %
Czarny zestaw ogrodowy z rattanu TURIA
W magazynie
(1 szt)
1 001 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Plac zabaw do ogrodu NERF BATTLE FORT 4,45x1,84 m
W magazynie
(>10 szt)
2 331 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Turystyczne składane krzesło VENTO 38 cm, czarne
W magazynie
(>10 szt)
17 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
199 zł
–37 %
Czarne plastikowe krzesło KATO
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
138 zł
–10 %
Plastowe krzesło TREGO z podłokietnikami, niebieskie
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
117 zł
–9 %
Plastowe krzesło TREGO, białe
W magazynie
(>10 szt)
106 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tworzywo sztuczne: polipropylen
Kolor
- Czarny
Wymiary
- Szerokość: 40 cm
- Szerokość siedziska: 35,5 - 40 cm
- Głębokość siedziska: 39 cm
- Wysokość: 79 cm
- Wysokość oparcia: 34,5 cm
- Wysokość siedziska: 44 cm
- Nośność: 110 kg
- Waga: 3,65 kg
Symbolem stylu skandynawskiego jest zwiewność, elegancja i spokojna, harmonijna atmosfera. W końcu styl inspirowany czystą nordycką naturą musi spełniać wysokie wymagania życia. Skandynawskie jadalnie zaskoczą Cię funkcjonalnością i trwałością. Krzesło do jadalni Elba w kolorze czarnym będzie efektownym dodatkiem do jadalni. W kosmosie postaw na elementy o prostych kształtach i delikatnych kolorach. Zaokrąglone kształty, jak krzesło Elba, opierają się wszelkim trendom. Czyste linie i oryginalne kształty wprowadzą pożądany styl do skandynawskiej jadalni.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krzesła |
|---|---|
| EAN: | 5903332072170 |
| ? Kolor: | Czarny |
| ? Materiał: | Plastik |
| Waga: | 3,65 kg |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Materiał nóg: | Plastik |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Regulacja położenia: | Stałe |
| Styl: | Minimalistyczny |
| Typ: | Siedzące |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Układanie: | Produkt można układać stosowo |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Perforowana |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
233 zł
–42 %
Krzesło plastikowe KATO beżowe
W magazynie
(>10 szt)
135 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
199 zł
–22 %
Korolowe plastikowe krzesło KATO
W magazynie
(>10 szt)
154 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
199 zł
–49 %
Krzesło plastikowe KATO zielone
W magazynie
(>10 szt)
100 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
233 zł
–39 %
Krzesło plastikowe KATO żółte
W magazynie
(>10 szt)
141 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
199 zł
–43 %
Krzesło plastikowe KATO jasnoszare
W magazynie
(>10 szt)
112 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
199 zł
–37 %
Czarne plastikowe krzesło KATO
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
233 zł
–45 %
Białe plastikowe krzesło KATO
W magazynie
(>10 szt)
128 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
