Tapicerowane łóżko kontynentalne GLORIEN VELVET 140x200 cm niebieskie
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Tkanina aksamitna: Casablanca 13 - niebieska
- Gramatura: 310 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 140 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość wezgłowia: 98 cm
- Grubość wezgłowia: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóg: 2 cm
- Pod rozmiar materaca: 2 szt. 70 x 200 cm
- Nośność: 120 kg/osoba
- Waga łóżka: 121 kg
Specyfikacja
- Z wbudowaną przestrzenią do przechowywania
- Łóżko zawiera materac bonell ze sprężynami
- Górna część materaca wykonana z pianki poliuretanowej T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twarda)
- Topper nie wchodzi w skład łóżka
- Dostarczane w częściach do montażu
Kontynentalne łóżka
Kontynentalne łóżka stają się coraz bardziej popularnym wyborem zarówno w gospodarstwach domowych, jak i luksusowych hotelach, dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji i najwyższemu komfortowi. Ten typ łóżka składa się z dolnej bazy sprężynowej (boxspring) oraz głównego materaca, do których można dokupić oddzielnie również górny topper. Baza zawiera system sprężyn, który optymalnie rozkłada wagę, wydłużając tym samym żywotność materaca. Główny materac zazwyczaj wykorzystuje sprężyny kieszeniowe lub bonell zapewniające solidne, ale wygodne podparcie dla ciała. Dla jeszcze większego komfortu i higieny snu można dokupić topper, który zapewnia miękką powierzchnię. Dzięki temu połączeniu kontynentalne łóżka charakteryzują się niezwykłym komfortem, wysoką odpornością i eleganckim wyglądem, który podnosi estetykę każdej sypialni. Jeśli szukasz łóżka, które łączy w sobie najwyższej klasy design, maksymalny komfort i długotrwałą wytrzymałość, wybór kontynentalnego łóżka będzie idealnym rozwiązaniem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka tapicerowane |
|---|---|
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| Waga: | 121 kg |
| ? Rozmiar: | 140 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 140 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina, Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko podwójne, Łóżko pojedyncze |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
