Materac do łóżeczka półkokosowy 60 x 120 cm

200 zł –10 %
matrace kokos
200 zł –10 % 180 zł 146 zł bez VAT
W magazynie (1 szt)
Możliwości transportowe

Wygodny materac kokosowo - piankowy. Może być używany po obu stronach. Materac półkokosowy składa się z dwóch warstw. Jedna warstwa to pianka, a druga ma włożony  talerz kokosowy o wysokości 1,5 cm. Całkowita wysokość materaca to 8 cm.

Rozmiar materaca to 60 x 120 cm.

Pokrowiec materaca jest zdejmowany, można go prać, zapinany na zamek. Skład pokrowca to 30% bawełna, 70% poliester. Materac półkokosowy posiada właściwości antyalergiczne. Dzięki piance jest bardzo przewiewna. Wszystkie materiały są certyfikowane. 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Rozmiar materaca 60 x 120 cm

Materiał materaca Kokos

Materiál matrace KokosMaterace kokosowe wykonane są z naturalnego materiału. Konkretnie z łupin orzecha kokosowego połączonych lateksem. Są to popularne twardsze materace. Zapewniają wsparcie dla Twojego ciała i mają większą nośność, są oddychające i przewiewne. Włókna kokosowe są zwykle przetwarzane na deski kokosowe, które są częścią materaca.

Wysokość materaca 8 cm

Výška matrace 8 cmMaterac o wysokości 8 cm posiada właściwości antyalergiczne i przepuszcza powietrze. Ten rodzaj materaca zapewni dziecku komfortowy sen, nadaje się również do łóżeczek turystycznych czy przedszkoli. Ogromnym atutem jest zdejmowany pokrowiec, który można wyprać. Ta wysokość materaca jest idealna do prawidłowego działania monitora oddechu dziecka.

Przeznaczenie materaca

Materac dla dzieci

Matrace pro dětiZwłaszcza dzieci potrzebują wysokiej jakości materaca już od urodzenia. Ich układ mięśniowo-szkieletowy kształtuje się, a materac, na którym spędzają znacznie więcej czasu niż dorośli, jest ważny dla jego prawidłowego funkcjonowania i wzmocnienia mięśni. Idealne są materace średniotwarde wykonane z pianki PUR, pianka z pamięcią kształtu będzie nieodpowiednia. Szczególnie przydatne dla rodziców są zdejmowane pokrowce lub ochraniacze na materac, które chronią je przed płynami i zabrudzeniem.

Ważne informacje o materacach

  • Tolerancja Produkcyjna materace Liczba wynosi + -2 cm Długość i długość
  • Materac można wspomóc w ciągu 48 godzin po zapakowaniu
  • Kolor pianki i przeszycia pokrowca materaca mogą różnić się od zdjęcia - kolor pianki i przeszycia nie wpływają na właściwości materaca  

Parametry dodatkowe

Kategoria: Materace do łóżeczek
? Rozmiar materaca: 60 x 120 cm
? Wysokość materaca: 8 cm
Przeznaczone do: Materac dla dzieci

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: