Materac do łóżeczka - pianka - kokos 60 x 120 cm

Produkt Polski
260 zł –23 %
jpgfullkokoks 1303281832 1359215936
260 zł –23 % 200 zł 163 zł bez VAT
7 dni
Możliwości transportowe

Wygodny materac kokosowo-piankowo-kokosowy do łóżeczkaPokrycie  tego materaca można  zdejmować i prać. Skład pokrowca to 30% bawełna i 70% poliester. Grubość materaca ok. 9 cm. Po obu stronach materaca znajduje się  wkład kokosowy  wykonany z prasowanego włókna kokosowego. Pomiędzy tymi warstwami włożona jest warstwa pianki, która zapewnia odpowiednią przewiewność tego wygodnego materaca. Materac kokosowy charakteryzuje się właściwościami ortopedycznymi, antyalergicznymi i antyperspiracyjnymi.

Materac kokosowy nadaje się do wszystkich łóżeczek o wymiarach 60 x 120 cm.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Rozmiar materaca 60 x 120 cm

Materiał materaca Kokos

Materiál matrace KokosMaterace kokosowe wykonane są z naturalnego materiału. Konkretnie z łupin orzecha kokosowego połączonych lateksem. Są to popularne twardsze materace. Zapewniają wsparcie dla Twojego ciała i mają większą nośność, są oddychające i przewiewne. Włókna kokosowe są zwykle przetwarzane na deski kokosowe, które są częścią materaca.

Wysokość materaca 9 cm

Výška matrace 9 cmMaterace o wysokości 9 cm należą do wygodniejszych materacy dziecięcych. Nadają się do spania okazjonalnego jak i stałego. Materace są przewiewne i posiadają właściwości ortopedyczne, co poprawi jakość snu Twojego dziecka. Zdejmowany pokrowiec, który mozna prać, to oczywistość. Odpowiedni będzie również ochraniacz na materac, który jest odporny na płyny i zabrudzenia. Ta wysokość materaca jest idealna do prawidłowego działania monitora oddechu dziecka.

Przeznaczenie materaca

Materac dla dzieci

Matrace pro dětiZwłaszcza dzieci potrzebują wysokiej jakości materaca już od urodzenia. Ich układ mięśniowo-szkieletowy kształtuje się, a materac, na którym spędzają znacznie więcej czasu niż dorośli, jest ważny dla jego prawidłowego funkcjonowania i wzmocnienia mięśni. Idealne są materace średniotwarde wykonane z pianki PUR, pianka z pamięcią kształtu będzie nieodpowiednia. Szczególnie przydatne dla rodziców są zdejmowane pokrowce lub ochraniacze na materac, które chronią je przed płynami i zabrudzeniem.

Ważne informacje o materacach

  • Tolerancja Produkcyjna materace Liczba wynosi + -2 cm Długość i długość
  • Materac można wspomóc w ciągu 48 godzin po zapakowaniu
  • Kolor pianki i przeszycia pokrowca materaca mogą różnić się od zdjęcia - kolor pianki i przeszycia nie wpływają na właściwości materaca  

Parametry dodatkowe

Kategoria: Materace do łóżeczek
? Rozmiar materaca: 60 x 120 cm
? Wysokość materaca: 9 cm
Przeznaczone do: Materac dla dzieci

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: