Zestaw ogrodowy OSAKA SIRVON - 2 krzesła i okrągły stolik, szarobrązowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Krzesło: polipropylen - szarobrązowy
- Stolik: metal - czarny
Wymiary krzesła (+/- 1 cm)
- Szerokość: 47 cm
- Wysokość: 82 cm
- Głębokość: 51 cm
- Wysokość siedziska: 44 cm
- Głębokość siedziska: 39 cm
- Szerokość siedziska: 46 cm
- Obciążenie: 100 kg
- Waga: ok. 3,4 kg
Wymiary stolika
- Długość: 50 cm
- Szerokość: 50 cm
- Wysokość całkowita: 70 cm
- Waga: 2,5 kg
Specyfikacja
- Zestaw dwóch krzeseł i stolika na ogród i balkon
- Ergonomicznie ukształtowane siedzisko
- Lekkie siedzisko z łatwą konserwacją
- Stolik wyposażony w uchwyt dla łatwej manipulacji
- Odłączane nogi dla łatwego sezonowego przechowywania
- Zalecamy chronić przed długotrwałym nasłonecznieniem dla zachowania koloru
- Dostarczane jako zestaw do montażu
Praktyczny zestaw krzeseł ze stolikiem to idealny wybór na chwile odpoczynku na balkonie, tarasie i w ogrodzie. Dzięki lekkiej konstrukcji i łatwej konserwacji nadaje się do codziennego użytkowania i sezonowego wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi. Ergonomicznie ukształtowane krzesła zapewniają komfort podczas porannej kawy, popołudniowego relaksu oraz wieczornego wypoczynku na świeżym powietrzu. Kompaktowy stolik oferuje wystarczająco dużo miejsca na przekąski, dekoracje lub ulubioną książkę, a cały zestaw tworzy przyjemne miejsce do odpoczynku pod gołym niebem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Meble ogrodowe |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary, Czarny, Brązowy |
| Waga: | 9,3 kg |
| Głębokość krzesła: | 51 cm |
| Głębokość siedziska: | 39 cm |
| Ilość miejsc: | Dla 2 osób |
| Kształt oparcia: | Zaokrąglona |
| Materiał nóg: | Plastik |
| Materiał siedziska: | Plastik |
| Materiał stołu: | Metal |
| Nośność krzesła: | 100 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Średnica stołu: | 50 cm |
| Szerokośc krzesła: | 47 cm |
| Szerokość siedziska: | 46 cm |
| Tapicerka: | Bez pikowania |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| ? Widok AR: | Tak |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wysokość krzesła: | 82 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Wysokość stołu: | 70 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
| Zestawy: | Zestawy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
