Stolik nocny Venuci dąb
Produkty powiązane
276 zł
–27 %
Szafka nocna Ilona dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
200 zł
294 zł
–26 %
Szafka nocna Ilona biała
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
217 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
342 zł
–12 %
Stolik nocny Venuci olcha
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
300 zł
Opis szczegółowy produktu
Wymiary stolika
| Wysokość | 48 cm |
| Szerokość | 42,5 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Szerokość szafki | 42,5 cm |
| Wysokość szafki | 22 cm |
| Głębokość szafki | 35 cm |
| Rozmiar uchwytu | 8 x 3 cm |
| Wewnętrzne rozmiary szuflady | 31,5 x 25,5 cm |
| Wysokość frontu szuflady | 17 cm |
| Grubość deski | 2 cm |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Nocne stoliki |
|---|---|
| EAN: | 8596605029758 |
| ? Materiał: | Drewno świerkowe |
| Waga: | 8,4 kg |
| ? Szerokość: | 42,5 cm |
| Wysokość: | 48 cm |
| Dekor drewna: | Dąb |
| Głębokość: | 35 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
