Poduszka dekoracyjna STEGOSAURUS 40x40 cm, zielona
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Materiał pokrycia: 100% poliester
- Materiał wypełnienia: 100% poliester
Kolor
- Zielona
- Brązowa
Wymiary
- Szerokość: 40 cm
- Długość: 40 cm
- Grubość: 10 cm
- Waga: 0,3 kg
Specyfikacja
- Pokrycie z możliwością zdjęcia i prania, zamykane na zamek błyskawiczny
- Wypełnienie w zestawie
- Druk jednostronny
- Zalecana temperatura prania: 30 °C (według etykiety producenta)
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce bębnowej
Dodatki do pokoju dziecięcego
Dodatki do pokoju dziecięcego pomagają stworzyć zabawne, przytulne i inspirujące otoczenie, w którym dzieci czują się komfortowo każdego dnia. Dekoracyjne poduszki, tekstylia i inne akcesoria do wnętrz łatwo ożywią wnętrze i nadadzą mu wyjątkowy styl. Dzięki radosnym motywom i delikatnym materiałom, pokój dziecięcy przemieni się w miejsce idealne do odpoczynku, zabawy i chwil pełnych fantazji.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 4029811470242 |
| ? Kolor: | Brązowy, Zielony |
| ? Rozmiar poduszki: | 40 x 40 cm |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Waga: | 0,3 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | 100% poliester |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 40 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Materiał obicia: | 100% poliester |
| Motyw: | Dziecięcy |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
