Bawełniana pościel FOREVER COLOURS morelowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Bawełniana pościel z mieszanki 70% bawełny z recyklingu i 30% dziewiczej bawełny BCI. Bawełna z recyklingu pomaga oszczędzać zasoby naturalne i daje nowe życie już użytym materiałom tekstylnym, podczas gdy dziewicza bawełna BCI pochodzi z bardziej odpowiedzialnej produkcji w ramach programu Better Cotton Initiative. Dzięki tej kombinacji materiał jest przyjemny w dotyku, przewiewny i jednocześnie bardziej przyjazny dla środowiska. Możliwym minusem jest gniecenie się, co wymaga prasowania.
Materiał
- 70% bawełny z recyklingu | 30% dziewiczej bawełny BCI
Kolor
- Morelowa
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Międzynarodowy system certyfikacji OEKO-TEX Standard 100
- Poszewka na poduszkę jest wyposażona w hotelową kieszeń
- Poszewka na kołdrę jest wyposażona w holenderskie zapięcie na zakładkę
- Zalecana temperatura prania: 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Suszenie w suszarce: maks. 60 °C
- Konieczność prasowania pościeli
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel należy prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie
- Użyj detergentu odpowiedniego dla materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby uniknąć uszkodzenia materiału i blaknięcia kolorów
Zawartość opakowania w zależności od wybranej wersji
- Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 220 cm + 20 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 60 x 70 cm
- Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 200 x 220 cm + 20 cm | 2 szt. poszewka na poduszkę 60 x 70 cm
- Pościel 220 x 260 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 220 x 260 cm + 20 cm | 2 szt. poszewka na poduszkę 60 x 70 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Morelowy |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 220 cm, 200 x 220 cm, 220 x 260 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 60 x 70 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 2 ks 60 x 70 cm | 200 x 220 cm, 60 x 70 cm | 140 x 220 cm, 2 ks 60 x 70 cm | 220 x 260 cm |
| ? Styl pościeli: | Skandynawski, Minimalistyczny, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze, Francuskie |
| ? Zapięcie: | Zakładka, Zapięcie holenderskie |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | Do 90 zł |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
