Bawełniana pościel PLAIN BEAUTY biała
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Bawełniana pościel ze mieszanki 70% bawełny z recyklingu i 30% dziewiczej bawełny BCI. Bawełna z recyklingu pomaga oszczędzać zasoby naturalne i daje nowe życie już używanym materiałom tekstylnym, natomiast dziewicza bawełna BCI pochodzi z bardziej odpowiedzialnej produkcji w ramach programu Better Cotton Initiative. Dzięki tej kombinacji materiał jest przyjemny w dotyku, oddychający i jednocześnie bardziej przyjazny dla środowiska. Możliwą wadą jest gniecenie się i konieczność prasowania.
Materiał
- 70% bawełny z recyklingu | 30% dziewiczej bawełny BCI
Kolor
- Biały
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- Poszewka na poduszkę jest wyposażona w hotelową kieszeń
- Poszewka na kołdrę ma holenderskie zamknięcie na zakładkę
- Zalecana temperatura prania: 40 °C (według metki producenta)
- Suszenie w suszarce: maks. 60 °C
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pranie pościeli wykonuj osobno, zawsze na lewej stronie
- Użyj środka piorącego odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu pościeli wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, co zapobiegnie uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania w zależności od wybranej wersji
- Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 200 x 220 cm + 20 cm | 2 szt. poszewka na poduszkę 60 x 70 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| EAN: | 8719023464097 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Rozmiar kołdry: | 200 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 60 x 70 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 2 ks 60 x 70 cm | 200 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Skandynawski, Minimalistyczny, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Francuskie |
| ? Zapięcie: | Zakładka, Zapięcie holenderskie |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | Do 90 zł |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy, Napisy |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
