Bawełniana pościel PLAIN BEAUTY zielona
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Bawełniana pościel z mieszanki 70% bawełny z recyklingu i 30% dziewiczej bawełny BCI. Recyklingowana bawełna pomaga oszczędzać zasoby naturalne i daje nowe życie już używanym materiałom tekstylnym, podczas gdy dziewicza bawełna BCI pochodzi z bardziej odpowiedzialnej produkcji w ramach programu Better Cotton Initiative. Dzięki tej kombinacji materiał jest przyjemny w dotyku, przewiewny i jednocześnie bardziej przyjazny dla środowiska. Możliwą wadą jest gniecenie się i późniejsza konieczność prasowania.
Materiał
- 70% bawełny z recyklingu | 30% dziewiczej bawełny BCI
Kolor
- Ciemnozielony
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Międzynarodowy certyfikacyjny system OEKO-TEX Standard 100
- Poszewka na poduszkę jest wyposażona w kieszeń hotelową
- Poszewka na kołdrę wyposażona jest w holenderski zamek na zakładkę
- Zalecana temperatura prania: 40 °C (według etykiety producenta)
- Suszenie w suszarce: maks. 60 °C
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie
- Używaj detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania w zależności od wybranej opcji
- Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 220 cm + 20 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 60 x 70 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| EAN: | 8719023464073 |
| ? Kolor: | Zielony |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 60 x 70 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Zakładka, Zapięcie holenderskie |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | Do 90 zł |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy, Napisy |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
