Pościel z bawełny ŻYRAFA zielony
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Jednym z najbardziej popularnych materiałów pościelowych jest bez wątpienia bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Jest więc odpowiednia również dla osób, które nadmiernie się pocą w nocy. Potencjalną wadą jest jej tendencja do gniecenia się, co wymaga prasowania. Sprawdzona przez lata bawełna to naturalne włókno pochodzące z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 135 g/m2
Kolor
- Zielony
- Żółty
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel prana osobno, zawsze na lewej stronie i z zapięciem
- Używaj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
- Prasuj pościel na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i wyblaknięciu kolorów
Opakowanie tej pościeli zawiera:
- 1 szt. poszwa 140 x 200 cm
- 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| EAN: | 8596605000023 |
| ? Kolor: | Zielony |
| ? Gramatura: | 135 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Dziecięcy |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Producent: | Petr Smolka |
| ? Zapięcie: | Guziki (magiel) |
| Bez prasowania: | Nie |
| Motyw pościeli: | Obrazki |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
