Pościel z bawełny Renforcé PATCHWORK beżowe
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% czesana bawełna Renforcé
- Gramatura: 120 g/m2
Kolor
- Beżowy
- Brązowy
Właściwości
- Długa żywotność i trwałość kolorów
- Kolory nie blakną nawet przy częstym praniu
- Zapięcie na zamek ułatwia zmianę pościeli
- Wysokiej jakości tkanina z 100% czesanej bawełny Renforcé
- Zalecane pranie: co tydzień, minimum raz na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 40 °C
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz w 60 °C
- Pościel pranie oddzielnie, zawsze na lewej stronie z zamkniętym zamkiem
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
- Pościel można suszyć na intensywność "wilgotne do prasowania"
Zawartość opakowania według wyboru wariantu
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewki na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewki na poduszkę 70 x 90 cm
Bawełna Renforcé to wysokiej jakości naturalny materiał, który charakteryzuje się delikatnością, lekkością i wysoką odpornością. Dzięki specjalnemu procesowi czesania z włókien usuwane są krótkie i szorstkie części, co zapewnia gładką strukturę i przyjemną powierzchnię. Ten materiał nie tylko jest miękki w dotyku, ale także wyjątkowo mocny i trwały.
Pościel z bawełny Renforcé długotrwale utrzymuje swój kształt, kolory i właściwości, dlatego jest idealnym wyborem do codziennego użytkowania przez cały rok. Dodatkowo doskonale odprowadza wilgoć i jest przewiewna, co zapewnia komfortowy sen w każdych warunkach.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| EAN: | 8592753025703 |
| ? Kolor: | Brązowy, Beżowy |
| ? Gramatura: | 120 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% czesana bawełna Renforcé |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Wiejski, Prowansalski |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Tak |
| Motyw pościeli: | Abstrakcyjny, Kwiaty, Wielkanocny |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
