Dziecięca bawełniana pościel MAGIC UNICORN biała, 100% bawełna
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pościel bawełniana
Stałym i najbardziej rozpowszechnionym materiałem pościeli jest zdecydowanie bawełna. Klienci docenią jej doskonałe właściwości oraz przystępność cenową. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Nadaje się więc również dla osób, które pocą się w nocy. Możliwą wadą jest jej gniecenie się i konieczność prasowania. Sprawdzona przez lata bawełna to naturalne włókno pochodzące z bawełnianego krzewu, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
Kolor
- Biały
- Żółty
- Zielony
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (wg etykiety producenta)
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz.
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania według wybranej wersji
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. powłoka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. powłoka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel dziecięca |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Dziecięcy |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | Do 90 zł |
| Motyw pościeli: | Zwierzęta, Dziecięcy, Obrazki |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
