Kreponowa pościel HERBAR POLY beżowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Kreponowa pościel
Praktyczny materiał, który wyróżnia się tymi samymi właściwościami co bawełna, bez konieczności prasowania. Krepa jest idealnym materiałem dla dzieci i dorosłych o każdej porze roku. Zimą ogrzewa, a latem przyjemnie chłodzi, jest również odpowiednia dla alergików. Łatwa pielęgnacja, chłonność, przewiewność i miękkość są zachowane nawet na typowo pofałdowanej powierzchni. Pofalowana powierzchnia jest uzyskana dzięki delikatnej obróbce bawełny przy pełnym zachowaniu jej właściwości.
Materiał
- 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Kolor
- Beżowy
- Zielony
- Żółty
- Czerwony
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie co 2 tygodnie
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według metki producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu pościeli wybierz delikatne wirowanie
Zawartość opakowania
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. powłoczka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. powłoczka na kołdrę 140 x 220 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. powłoczka na kołdrę 200 x 220 cm | 2 szt. poszewki na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z kory |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Beżowy |
| ? Gramatura: | 105 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | Polibawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 1,05 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Wiejski, Retro |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze, Francuskie |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | 50 - 90 zł |
| Motyw pościeli: | Kwiaty, Natura, Wielkanocny |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
