Pościel z mikrofibry LIORA niebieska
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pościel z mikrofibry
Doskonałym wyborem dla alergików, małych dzieci lub osób z problemami oddechowymi jest pościel z mikrofibry. Gęsto tkana tkanina z poliestru charakteryzuje się delikatnością, ciepłem i stabilnością kształtu. Wyróżnia się również swoją przyjemną strukturą, miękkością, a dodatkowo się nie gniecie. Jeśli preferujesz łatwą pielęgnację, ciepło i delikatne poczucie miękkości, to właśnie mikrofibra jest dla ciebie idealna.
Materiał
- 100% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 90 g/m2
Kolor
- Niebieski
- Biały
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Używaj detergentów odpowiednich do materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
Zawartość opakowania w zależności od wyboru wariantu
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 220 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 200 x 220 cm | 2 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z mikrofibry |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Gramatura: | 90 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | Mikrofibra - poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Skandynawski, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze, Francuskie |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Tak |
| Motyw pościeli: | Abstrakcyjny, Paski |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
