Pościel polibawełniana TIRSO POLY szaro-biała
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pościel polibawełniana
Pościel polibawełniana to popularny wybór do codziennego użytku dzięki swojemu praktycznemu składowi. Łączy naturalną bawełnę z poliestrem, co zapewnia przyjemny dotyk, dobrą przewiewność, a jednocześnie większą odporność i dłuższą żywotność. Zaletą jest także łatwa pielęgnacja – pościel szybko schnie, a dzięki niższemu zagnieceniu nie ma potrzeby jej prasować.
Materiał
- 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester
Kolor
- Szary
- Biały
- Czarny
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościeli nie trzeba prasować
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie upierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Używaj detergentu odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu natychmiast wyciągnij z pralki i dobrze wstrząśnij
- Suszenie w suszarce na niską temperaturę
Zawartość opakowania według wybranej wersji
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 220 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 200 x 220 cm | 2 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z polibawełny |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Biały, Szary |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | Polibawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Wiejski, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze, Francuskie |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Paski |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
