Prześcieradło jersey do dziecięcego łóżeczka EXCLUSIVE 60x120 cm czerwone
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Prześcieradło jersey
Niezbędny element nowoczesnych sypialni, miękkie, ale trwałe prześcieradła jersey. Szukasz kompromisu między bawełnianym prześcieradłem a frotte?! Materiał jersey jest wysokiej jakości i charakteryzuje się długą żywotnością. Nawet po częstym praniu w odpowiednich warunkach nie traci swoich kolorów. Można go łączyć z wszystkimi rodzajami pościeli, nie wymaga prasowania, a po wysuszeniu wystarczy złożyć.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 140 g/m2
Kolor
- Czerwony
Rozmiar
- 60 x 120 cm
Właściwości
- Doskonała chłonność i trwałość koloru
- Nie wymaga prasowania
- Obszyte gumką na całym obwodzie prześcieradła
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 60 x 120 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła jersey do łóżeczka |
|---|---|
| EAN: | 8592050027622 |
| ? Kolor: | Czerwony |
| ? Gramatura: | 140 g/m2 |
| ? Rozmiar materaca: | 60 x 120 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| ? Rozmiar: | 60 x 120 cm |
| Bez prasowania: | Tak |
| Z gumką: | Tak |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Cena: | Do 50 zł |
| Dla dzieci: | Dzięcięce |
| Długość: | 120 cm |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 12 cm |
| Typ: | Do łóżeczka |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
