Ręcznik CLYR 50x100 cm niebieski, 100% bawełna
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 500 g/m2
Kolor
- Niebieski
Wymiary
- 50 x 100 cm
Specyfikacja
- Z bordiurem
- Z wieszakiem
- Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranie maks. na 40 °C
- Suszenie w suszarce na niską temperaturę
- Prasować na średnią temperaturę
- Nie wybielać, nie czyścić chemicznie
- Nie prać z odzieżą, która ma zamki i metalowe haczyki
- Dla długotrwałej delikatności, miękkości i chłonności nie jest zalecane używanie płynu do płukania
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ręczniki |
|---|---|
| EAN: | 8719023515829 |
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Gramatura: | 500 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,25 kg |
| ? Rozmiar: | 50 x 100 cm |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Uszko: | Tak |
| Wzór: | Bez wzoru |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
