Pojemnik pod łóżko 150 cm, dąb
Produkty powiązane
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
od 380 zł Do –29 %
Łóżko ADA 90 x 200 cm, dąb
W magazynie
(>10 szt)
od 267 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
15 zł
–20 %
Świeca w szkle MINNESOTA CHAMPAGNE 9 cm kremowa
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
432 zł
–20 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 200 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
345 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
Pojemnik pod łóżko 98 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
207 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Dziecięcy pojemnik na zabawki DOMEK D3 sosna
W magazynie
(2 szt)
207 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
Pojemnik do przechowywania pod łóżko 98 cm, dąb artisan
W magazynie
(>10 szt)
207 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, olcha
W magazynie
(>10 szt)
363 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Dziecięcy pojemnik na zabawki DOMEK D3 biały
W magazynie
(1 szt)
276 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
518 zł
–56 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, szary
W magazynie
(5 szt)
224 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
Pojemnik do przechowywania pod łóżko 150 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
247 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
Pojemnik pod łóżko 150 cm, dąb artisan
W magazynie
(>10 szt)
247 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, orzech
W magazynie
(>10 szt)
363 zł
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
| Szerokość | 150 cm |
| Wysokość (włącznie z kółkami) | 17 cm |
| Głębokość | 57 cm |
Instrukcja do pojemnika
Składanie pojemnika nie jest skomplikowane! Chcesz zobaczyć, co Cię czeka? Poniżej możesz obejrzeć kompletną instrukcję składania. Nie ma się czego obawiać.
Opakowanie pojemnika zawiera:
- 1x przednia ścianka pojemnika
- 1x tylna ścianka pojemnika
- 4x płyta pilśniowa na dno pojemnika
- 2x listwa łącząca do połączenia płyt pilśniowych dna pojemnika
- 1x lewa i 1x prawa ścianka pojemnika
- Montażowe materiały
- Instrukcja składania
- Gwarancja 2 lata
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Skrzynie pod łóżko |
|---|---|
| EAN: | 8596605016925 |
| ? Materiał: | Drewno, Płyta pilśniowa |
| Waga: | 9,05 kg |
| Wysokość: | 17 cm |
| Lakier: | Tak |
| Dekor drewna: | Dąb |
| Długość: | 150 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
