Pojemnik pod łóżko 200 cm, orzech
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
276 zł
–28 %
Szafka nocna Ilona orzech
W magazynie
(>10 szt)
197 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
15 zł
–20 %
Świeca w szkle MINNESOTA CHAMPAGNE 9 cm kremowa
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
484 zł
–44 %
Pojemnik pod łózko 150 cm, orzech
W magazynie
(>10 szt)
268 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
639 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm sosna
W magazynie
(>10 szt)
337 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
345 zł
–37 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, orzech
W magazynie
(>10 szt)
216 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
Pojemnik do przechowywania pod łóżkiem 200 cm, dąb artisan
W magazynie
(>10 szt)
271 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
691 zł
–47 %
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
W magazynie
(>10 szt)
363 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
345 zł
–30 %
Pojemnik pod łóżko IKAROS 159 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
240 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
518 zł
–56 %
Pojemnik pod łóżko 98 cm, biały
W magazynie
(>10 szt)
224 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
Pojemnik pod łóżko 98 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
207 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
Pojemnik do przechowywania pod łóżko 150 cm, dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
247 zł
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
Pojemnik pod łóżko 150 cm, dąb artisan
W magazynie
(>10 szt)
247 zł
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
| Szerokość | 200 cm |
| Wysokość (wraz z kółkami) | 17 cm |
| Głębokość | 57 cm |
Instrukcja do pojemnika pod łóżko
Złożenie pojemnika pod łóżko nie jest skomplikowane! Chcesz zobaczyć, co Cię czeka? Poniżej możesz obejrzeć kompletną instrukcję montażu. Nie ma się czego bać.
Opakowanie pojemnika zawiera:
- 1x przednia ściana pojemnika
- 1x tylna ściana pojemnika
- 4x płyta pilśniowa na dno pojemnika
- 2x listwa łącząca do połączenia płyt pilśniowych dna pojemnika
- 1x lewa i 1x prawa strona pojemnika
- Materiał łączący
- Instrukcja montażu
- Gwarancja 2 lata
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Skrzynie pod łóżko |
|---|---|
| EAN: | 8596605016970 |
| ? Materiał: | Drewno, Płyta pilśniowa |
| Waga: | 10,65 kg |
| Wysokość: | 17 cm |
| Lakier: | Tak |
| Dekor drewna: | Orzech |
| Długość: | 200 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
