Stelaż listwowy elastyczny 160 x 200 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Drewno brzozowe
- Tekstylia
- Bezbarwny ekologiczny lakier z certyfikatem PZH
Wymiary (tolerancja produkcyjna 0,5%)
- Wymiar stelaża: 160 x 200 cm
- Przekrój listwy: 55 x 8 mm
- Liczba listew: 13
- Rozstaw listew: 12 cm
- Obciążenie: 110 kg na osobę
Specyfikacja
- Elastyczny stelaż listwowy zapewniający komfortowe wsparcie dla ciała
- Dzięki elastyczności minimalizuje punkty nacisku i rozkłada wagę ciała
- Stelaż można użyć do wszystkich typów materacy
- Listwy są połączone taśmą tekstylną dla prawidłowego rozłożenia
- Łatwa manipulacja dzięki możliwości zwinięcia stelaża
- Listwy są nawiercone dla łatwego mocowania do ramy łóżka
- Wkręty do mocowania są częścią zestawu
- Stelaż mocuje się tylko na krawędziach i w środku
- W przypadku pęknięcia listwy zapewniamy jej bezpłatną wymianę
- Rama nie jest częścią stelaża
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stelaże do łóżka |
|---|---|
| EAN: | 8596605020595 |
| Waga: | 5,2 kg |
| ? Rozmiar: | 160 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 160 cm |
| Długość: | 200 cm |
| Ilość listew: | 13 |
| Nośność: | 110 kg na osobę |
| Odpowiednie dla: | Mężczyźni, Kobiety |
| Typ stelaża: | Elastyczny |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
