Stelaż listwowy rolowany 180X200 CM
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Masywne drewno sosnowe
- Taśma materiałowa
Rozmiary (tolerancja produkcyjna 0,5%)
- Rozmiar stelaża: 180 x 200 cm
- Stelaż składa się z 2 stelaży o wymiarach 90 x 200 cm
- Przekrój listwy: 1,85 x 5,8 cm
- Liczba listew: 12
- Obciążenie: 110 kg na osobę
Specyfikacja
- Stały stelaż listwowy odpowiedni do wszystkich łóżek
- Stelaż można używać z wszystkimi typami materacy
- Listwy są łączone taśmą materiałową dla odpowiedniego rozłożenia
- Łatwa obsługa dzięki możliwości zrolowania stelaża
- Listwy są nawiercone, aby ułatwić przymocowanie do ramy łóżka
- Wkręty do mocowania nie są wliczone w zestaw
- W przypadku pęknięcia listwy gwarantujemy jej bezpłatną wymianę
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stelaże do łóżka |
|---|---|
| EAN: | 8596605016628 |
| Waga: | 10,75 kg |
| ? Rozmiar: | 180 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 180 cm |
| Długość: | 200 cm |
| Liczba listew: | 12 |
| Nośność: | 110 kg na osobę |
| Odpowiednie dla: | Mężczyźni, Kobiety |
| Typ stelaża: | Listwowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
