Tapicerowane łóżko kontynentalne GLORIEN VELVET 100x200 cm szary
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Tkanina welurowa: Kronos 15 - szara
- Gramatura: 270 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 100 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość wezgłowia: 98 cm
- Grubość wezgłowia: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóg: 2 cm
- Dla wymiaru materaca: 100 x 200 cm
- Nośność: 120 kg
- Waga łóżka: 106 kg
Specyfikacja
- Z wliczoną przestrzenią do przechowywania
- W zestawie z łóżkiem jest bonellowy materac sprężynowy
- Górna część materaca to pianka poliuretanowa oznaczenie T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twarda)
- Topper nie jest częścią łóżka
- Dostarczane w częściach do montażu
Łóżka kontynentalne
Łóżka kontynentalne zyskują na popularności i są chętnie wybierane zarówno do domów, jak i luksusowych hoteli, dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji oraz najwyższemu komfortowi. Ten typ łóżka składa się z dolnej podstawy sprężynowej (boxspring) i głównego materaca, do którego można osobno zakupić także górny topper. Podstawa zawiera system sprężynowy, który optymalnie rozkłada ciężar, co wydłuża żywotność materaca. Główny materac zazwyczaj wykorzystuje sprężyny kieszeniowe lub bonellowe, zapewniając solidne, ale wygodne wsparcie dla ciała. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort oraz higienę snu, można dokupić topper, który zapewni miękką powierzchnię. Dzięki temu połączeniu łóżka kontynentalne charakteryzują się wyjątkowym komfortem, wysoką trwałością oraz eleganckim wyglądem, który wzbogaci każdą sypialnię. Jeśli szukasz łóżka, które łączy najlepszy design, maksymalny komfort i długoterminową trwałość, łóżko kontynentalne jest właściwym wyborem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka boxspring |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| Waga: | 106 kg |
| ? Rozmiar: | 100 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 100 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina, Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko pojedyncze |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
