Tapicerowane łóżko kontynentalne GLORIEN VELVET 140x200 cm szare
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Tkanina aksamitna: Kronos 15 - szary
- Gramatura: 270 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 140 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość wezgłowia: 98 cm
- Grubość wezgłowia: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóg: 2 cm
- Dla rozmiaru materaca: 70 x 200 cm
- Nośność: 120 kg/osoba
- Waga łóżka: 121 kg
Specyfikacja
- Z wbudowaną przestrzenią do przechowywania
- Część łóżka stanowi Bonell sprężynowy materac
- Górna część materaca jest z pianki poliuretanowej oznaczonej T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twarda)
- Topper nie wchodzi w skład łóżka
- Dostarczane w częściach do złożenia
Łóżka Boxspring
Łóżka boxspring stają się coraz bardziej popularnym wyborem zarówno w domach, jak i luksusowych hotelach, dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji i najwyższemu komfortowi. Ten typ łóżka składa się z dolnej sprężynowej podstawy (boxspring) i głównego materaca, do których można dodatkowo zakupić topper. Podstawa zawiera system sprężynowy, który optymalnie rozkłada wagę, przedłużając w ten sposób żywotność materaca. Główny materac zazwyczaj wykorzystuje sprężyny kieszeniowe lub bonell dla pewnego, ale wygodnego podparcia ciała. Aby zapewnić jeszcze wyższy komfort i higienę snu, można dokupić topper, który zapewni miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji łóżka boxspring charakteryzują się wyjątkowym komfortem, wysoką trwałością i eleganckim wyglądem, który podkreśli każdą sypialnię. Jeśli szukasz łóżka, które łączy w sobie najwyższej klasy design, maksymalny komfort i długotrwałą trwałość, boxspring jest właściwym wyborem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka boxspring |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| Waga: | 121 kg |
| ? Rozmiar: | 140 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 140 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina, Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko podwójne, Łóżko pojedyncze |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
