Tapicerowane łóżko kontynentalne MERALIS 160x200 cm beżowe
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% Poliester
- Tkanina welurowa: Cosmic 10 - beżowa
- Gramatura: 390 g/m2
- Płyta wiórowa
Wymiary
- Szerokość: 160 cm
- Długość: 207 cm
- Wysokość wezgłowia: 98 cm
- Grubość wezgłowia: 7 cm
- Wysokość łóżka: 45 cm
- Wysokość łóżka z topperem: 49 cm
- Wysokość nóg: 2 cm
- Na wymiar materaca: 80 x 200 cm
- Nośność: 120 kg/osoba
- Waga łóżka: 129 kg
Specyfikacja
- Z pojemnikiem na pościel
- Łóżko zawiera Bonell sprężynowy materac
- Górna część materaca jest z pianki poliuretanowej T30
- Twardość materaca: H3 (średnio twardy)
- Topper nie jest częścią łóżka
- Dostarczane w częściach do montażu
Łóżka kontynentalne
Łóżka kontynentalne stają się coraz bardziej popularne zarówno w domach, jak i luksusowych hotelach, dzięki wyjątkowej konstrukcji i najwyższemu komfortowi. Ten typ łóżka składa się z dolnej podstawy sprężynowej (boxspring) i głównego materaca, do którego można osobno dokupić topper. Podstawa zawiera system sprężyn, który optymalnie rozkłada wagę, przedłużając żywotność materaca. Główny materac zazwyczaj wykorzystuje sprężyny kieszeniowe lub bonell dla solidnego, ale wygodnego wsparcia ciała. Dla jeszcze większego komfortu i higieny snu można dokupić topper, który zapewni miękką powierzchnię. Dzięki tej kombinacji łóżka kontynentalne cechują się wyjątkowym komfortem, wysoką trwałością i eleganckim wyglądem, który podnosi standard każdej sypialni. Jeżeli szukasz łóżka, które łączy w sobie najwyższej klasy design, maksymalny komfort i długotrwałą wytrzymałość, boxspring to właściwy wybór.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Łóżka boxspring |
|---|---|
| ? Kolor: | Beżowy |
| ? Materiał: | Płyta wiórowa |
| Waga: | 129 kg |
| ? Rozmiar: | 160 x 200 cm |
| ? Szerokość: | 160 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3 |
| Wysokość: | 98 cm |
| Długość: | 207 cm |
| Kształt: | Boxspring |
| Materiał obicia: | Poliester |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Typ: | Łóżko podwójne |
| Wezgłowie: | Z wezgłowiem |
| Wysokość nóżek: | 2 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
