Materac do łóżeczka gryczany - pianka - kokos 60 x 120 cm

260 zł –23 %
matrace gryka1 1282029809
260 zł –23 % 200 zł 163 zł bez VAT
W magazynie (5 szt)
Możliwości transportowe

Ten wygodny materac jest wykonany z połączenia  strąków gryki / pianki / prasowanego włókna kokosowego . Dzięki dwustronnemu zastosowaniu możesz zapewnić dziecku komfortową twardość kokosową lub efekt masażu kieszonek gryczanej po drugiej stronie. Materac z gryki posiada  właściwości ortopedyczne,  antyalergiczne i antyperspiracyjne . Z jednej strony  pikowane komory wypełnione strąkami gryki . Druga strona wykonana jest z prasowanych włókien kokosowych . Pomiędzy tymi bokami włożona jest  warstwa pianki , która zapewnia przewiewność materaca. Ten wygodny materac z gryki kokosowej cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Materiał materaca Kokos

Materiál matrace KokosMaterace kokosowe wykonane są z naturalnego materiału. Konkretnie z łupin orzecha kokosowego połączonych lateksem. Są to popularne twardsze materace. Zapewniają wsparcie dla Twojego ciała i mają większą nośność, są oddychające i przewiewne. Włókna kokosowe są zwykle przetwarzane na deski kokosowe, które są częścią materaca.

Przeznaczenie materaca

Materac dla dzieci

Matrace pro dětiZwłaszcza dzieci potrzebują wysokiej jakości materaca już od urodzenia. Ich układ mięśniowo-szkieletowy kształtuje się, a materac, na którym spędzają znacznie więcej czasu niż dorośli, jest ważny dla jego prawidłowego funkcjonowania i wzmocnienia mięśni. Idealne są materace średniotwarde wykonane z pianki PUR, pianka z pamięcią kształtu będzie nieodpowiednia. Szczególnie przydatne dla rodziców są zdejmowane pokrowce lub ochraniacze na materac, które chronią je przed płynami i zabrudzeniem.

Wysokość materaca 9 cm

Výška matrace 9 cmMaterace o wysokości 9 cm należą do wygodniejszych materacy dziecięcych. Nadają się do spania okazjonalnego jak i stałego. Materace są przewiewne i posiadają właściwości ortopedyczne, co poprawi jakość snu Twojego dziecka. Zdejmowany pokrowiec, który mozna prać, to oczywistość. Odpowiedni będzie również ochraniacz na materac, który jest odporny na płyny i zabrudzenia. Ta wysokość materaca jest idealna do prawidłowego działania monitora oddechu dziecka.

Ważne informacje o materacach

  • Tolerancja Produkcyjna materace Liczba wynosi + -2 cm Długość i długość
  • Materac można wspomóc w ciągu 48 godzin po zapakowaniu
  • Kolor pianki i przeszycia pokrowca materaca mogą różnić się od zdjęcia - kolor pianki i przeszycia nie wpływają na właściwości materaca  

Parametry dodatkowe

Kategoria: Materace do łóżeczek
? Rozmiar materaca: 60 x 120 cm
? Wysokość materaca: 9 cm
Przeznaczone do: Materac dla dzieci

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: