Beżowe krzesło ogrodowe MADEIRA
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Malowana proszkowo stal: Beżowa
- Tkanina: Beżowa
Wymiary
- Szerokość: 57 cm
- Szerokość siedziska: 44 cm
- Głębokość: 59 cm
- Głębokość siedziska: 48,5 cm
- Wysokość: 77 cm
- Wysokość siedziska: 48 cm
Specyfikacja
- Idealny dodatek na twoją taras lub ogród
- Wygodne poduszki zapewnią maksymalny komfort
- Efektywnie plecione oparcie
- Perfekcyjnie zbalansowana podstawa i stabilne nogi
- Krzesło zapewnia wygodne miejsce do odpoczynku
- W zestawie poduszka sedakowa i poduszka
- Zalecamy przykrycie w czasie deszczu
Symbolem skandynawskiego stylu jest lekkość, elegancja i bezpretensjonalna harmonijna atmosfera. W końcu styl inspirowany czystą północną przyrodą musi spełniać wysokie wymagania życiowe. Skandynawski taras i ogród zaskoczą cię swoją funkcjonalnością i trwałością. Beżowe krzesło ogrodowe MADEIRA stanie się imponującym dodatkiem do twojego ogrodu. W przestrzeni postaw na proste formy i delikatne kolory. Zaokrąglone kształty, jak krzesło Madeira, nadają ogrodowi eleganckiego wyglądu. Czyste linie i oryginalny design wprowadzi do twojego ogrodu pożądany styl.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Meble ogrodowe |
|---|---|
| EAN: | 2010100151593 |
| ? Kolor: | Beżowy |
| ? Materiał: | Metal |
| ? Szerokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał siedziska: | Tkanina, Metal |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Styl: | Rustykalny |
| Typ: | Siedzące |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczne |
| Wyposażenie: | Z tapicerką |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
