Stoliki nocne HAVANA (2 szt.), dąb truflowy
Produkty powiązane
276 zł
–40 %
Szafka nocna Ilona dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
164 zł
294 zł
–27 %
Szafka nocna Ilona biała
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
214 zł
Stolik nocny Venuci dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,2 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(6 szt)
342 zł
Stolik nocny Venuci olcha
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
342 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał: płyta laminowana
Dekor drewniany: dąb truflowy
Wymiary stołu:
| Wysokość | 42cm |
| Szerokość | 40cm |
| Głębokość | 40cm |
| Wysokość szuflady | 18cm |
| Wysokość od dołu do szuflady | 16cm |
| Wysokość szuflady | 18cm |
| Wysokość nóg | 5cm |
| Grubość deski | 1,8cm |
| Szerokość uchwytu | 12cm |
Uwaga: Odcień dekoru dębowego może się nieznacznie różnić w zależności od partii produkcyjnej.
Instrukcje dotyczące stolika nocnego
W skład kompletu stolika nocnego wchodzą:
- 1x lewa i 1x prawa strona stołu ze stałymi uchwytami do szuflad
- 1x mocno złożona szuflada
- 1x górna półka stołu
- 1x dolna półka stołu
- Elementy złączne
- Instrukcje dotyczące montarzu
- Gwarancja : 2 lata
- W zestawie znajdują się 2 stoliki nocne
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Nocne stoliki |
|---|---|
| ? Materiał: | Płyta laminowana |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Cena: | Do 250 zł |
| Dekor drewna: | Dąb truflowy |
| Głębokość: | 40 cm |
Stolik nocny Venuci dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,2 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(6 szt)
342 zł
276 zł
–40 %
Szafka nocna Ilona dąb
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
164 zł
Promocja
52 zł
–59 %
Prześcieradło jersey jasnoszare 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
