Poduszka dekoracyjna MELANIE 45x45 cm, niebieska
Produkty powiązane
Promocja
Kod rabatowy -15%: MAJ15
31 zł
–12 %
Poduszka ogrodowa MILLY INDIGO 50x30 cm, wzorzysta
W magazynie
(>10 szt)
27 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: MAJ15
Poduszka zewnętrzna ELAROSA 45x45 cm, kremowa
W magazynie
(>10 szt)
25 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: MAJ15
31 zł
–12 %
Poduszka ogrodowa FERGUS 50x30 cm, czarna
W magazynie
(>10 szt)
27 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
Podróżna poduszka MICKEY MOUSE 30x30 cm, biała
W magazynie
(>10 szt)
29 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
34 zł
–38 %
Świąteczna niebieska poduszka dekoracyjna
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: MAJ15
26 zł
–11 %
Poduszka ogrodowa EMPARO 50x50 cm, bordowa
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: MAJ15
26 zł
–11 %
Poduszka ogrodowa CHETARI 45x45 cm, kolorowa
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Nowość
Kod rabatowy -15%: MAJ15
Poduszka dekoracyjna IMPRIME TILAK 30x50 cm, kolorowa
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
33 zł
–6 %
Poduszka dekoracyjna GIEL 45x45 cm, żółta
W magazynie
(>10 szt)
31 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
Korzystne zestawy
69 zł
–7 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych GRAVES 50x50 cm, żółty
W magazynie
(>10 szt)
64 zł
Promocja
33 zł
–36 %
Poduszka dekoracyjna KELLA 45x45 cm, brązowy
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: MAJ15
32 zł
–9 %
Poduszka zewnętrzna MADISON CHECK 50x50 cm, szara
W magazynie
(>10 szt)
29 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
Korzystne zestawy
51 zł
–5 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych EMPARO 50x50 cm, jasnoszary
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Pokrycie: 100% bawełna
- Wypełnienie: 100% poliester
Wymiary
- Szerokość: 45 cm
- Długość: 45 cm
- Waga: 800 g
Informacje
- Zalecana temperatura prania 30°C
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
- Zamknięcie na zamek błyskawiczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 8714503985161 |
| ? Kolor: | Beżowy, Niebieski |
| ? Rozmiar poduszki: | 45 x 45 cm |
| Waga: | 0,3 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | Poliester |
| ? Szerokość: | 45 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 45 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Motyw: | Abstrakcja |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
Kod rabatowy -15%: MAJ15
33 zł
–6 %
Poduszka dekoracyjna GIEL 45x45 cm, żółta
W magazynie
(>10 szt)
31 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
