Pościel z kory ŻYRAFA zielona
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pościel kreponowa
Praktyczny materiał, który wyróżnia się tymi samymi właściwościami co bawełna, bez konieczności prasowania. Krepon to idealny materiał dla dzieci i dorosłych na każdą porę roku. Zimą grzeje, a latem przyjemnie chłodzi, jest również odpowiedni dla alergików. Łatwa pielęgnacja, chłonność, przewiewność i miękkość są zachowane nawet na typowo pomarszczonej powierzchni. Falista powierzchnia jest osiągnięta dzięki delikatnej obróbce bawełny, z pełnym zachowaniem jej właściwości.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 135 g /m2
Kolor
- Zielony
- Żółty
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według etykiety producenta)
- Pościel należy prasować
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wyprać
- Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj środka piorącego odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli
- Po wypraniu pościeli wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, co zapobiega uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Opakowanie tej pościeli zawiera:
- 1 szt. kołdry 90 x 135 cm
- 1 szt. poduszki 45 x 65 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel do łóżeczka |
|---|---|
| ? Kolor: | Żółty, Zielony |
| ? Gramatura: | 135 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 90 x 135 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 45 x 65 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| Waga: | 1,05 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| ? Styl pościeli: | Dziecięcy |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Tak |
| Motyw pościeli: | Zwierzęta, Dziecięcy |
| Uwielbiane przez dzieci: | Tak |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
