Krepa pościel TIRSO POLY szaro-biała
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Krepa pościel
Praktyczny materiał, który wyróżnia się takimi samymi właściwościami jak bawełna, bez konieczności prasowania. Krepa to idealny materiał dla dzieci i dorosłych o każdej porze roku. Zimą ogrzewa, a latem przyjemnie chłodzi, jest odpowiedni także dla alergików. Łatwa pielęgnacja, chłonność, przewiewność i miękkość zostają zachowane nawet na typowo pomarszczonej powierzchni. Falista powierzchnia jest uzyskiwana dzięki delikatnej obróbce bawełny, przy pełnym zachowaniu jej właściwości.
Materiał
- 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Kolor
- Szary
- Biały
- Czarny
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli
- Po wypraniu wybierz delikatne odwirowanie
Zawartość opakowania
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 220 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 200 x 220 cm | 2 szt. poszewki na poduszki 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z kory |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Biały, Szary |
| ? Gramatura: | 105 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | Polibawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 1,05 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Wiejski, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze, Francuskie |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | 50 - 90 zł |
| Motyw pościeli: | Paski |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
