Kreponowa pościel HEART RETRO POLY szara
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Kreponowa pościel
Praktyczny materiał, który wyróżnia się takimi samymi właściwościami jak bawełna, bez potrzeby prasowania. Krepon to idealny materiał dla dzieci i dorosłych na każdą porę roku. Zimą ogrzewa, a latem przyjemnie chłodzi, jest odpowiedni również dla alergików. Łatwa konserwacja, chłonność, przewiewność i miękkość są zachowane również na typowo falistej powierzchni. Falista powierzchnia zostaje uzyskana za pomocą delikatnej obróbki bawełny, przy pełnym zachowaniu jej właściwości.
Materiał
- 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Kolor
- Szary
- Brązowy
Właściwości
- Romantyczny motyw serc i eleganckich pasów
- Zalecane pranie: każdy tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wyprać
- Pościel prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu pościeli wybierz delikatne wirowanie
Zawartość opakowania
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 220 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 200 x 220 cm | 2 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z kory |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Szary, Brązowy |
| ? Gramatura: | 105 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | Polibawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 1,05 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Wiejski, Retro, Vintage |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze, Francuskie |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | 50 - 90 zł |
| Motyw pościeli: | Serca, Paski, Walentynkowe |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
